Reference

Laktační poradenství

Toto Laktační nebe má opravdového Anjelika a tím je paní Alexa 🤍.

Po příchodu z porodnice jsme měli veliký problém s kojením, spánkem, šíleným pláčem a samozřejmě s naší psychikou, protože jsme nevěděli, jak naší dceři pomoci.

Paní Alexa nám pomohla, jak z tohoto šíleného kruhu ven (čtěte totální beznaděje) a povedlo se. Dcera je již plně kojena, zbavily jsme se kloboučků, odpočívá, směje se a my s ní!

Paní Alexa je nejen skvělá laktační poradkyně, ale hlavně úžasný člověk. Pomáhá i na dálku a váš problém řeší do hloubky od začátku až do konce.

My s manželem a dcerou paní Alexe za mnohé vděčíme a z celého srdce děkujeme za záchranu a osobní přístup!

Moc rádi jsme Vás poznali a přejeme Vám jen to nejlepší.

Jana, Jan a Beátka

Rodina K.

Setkání, na které často spomínám...

Byla jsem vděčná, že slečna Ala přišla k nám domů. ❤

Po propuštění z porodnice (kde mi bylo řečeno, že kojení máme zvládnuté) jsem doma začala pochybovat, malý mi pořád plakal po kojení, byl nevrlý a nervózní, já byla samozřejmě nervózní taky, a začal kolotoč. Přikládala jsem co 30 min (na vyžádání), následoval cca hodinový spánek, křik a znovu kojení. Jelikož se špatně přisával, polykal hodně vzduchu a trápilo ho bříško.

Slečna Ala přišla, ukázala, vysvětlila, zodpověděla všechny moje dotazy, hodné nám pomohla, jak po fyzické stránce (přisátí, držení, šátkovani). tak hlavně po psychické: Je skvělé slyšet, že to děláte dobře, popřípadě nechat si poradit od profesionálky, která opravdu ví, o čem mluví. 🙂

Za nás určitě doporučuji. 🙂

Ivulka N.

Má úplně první klientka v roce 2019

Svého syna jsem od začátku krmila odstříkaným mlékem. V porodnici mi dali klobouček, se kterým to synovi nešlo o nic lépe. Tři vyčerpávající měsíce jsem to takto přežívali – já v neustálém stresu a unavená (stále dokola odsávat, krmit…), syn nespokojený.

Od známé jsem se dozvěděla o Mamila.sk a Laktačním nebi. Alexa nás zbavila strachu i odsávačky a to doslova ze dne na den! Ačkoliv jsme teprve na začátku a musíme kojení vypilovat, už teď je mě i synovi lépe.

Moc doporučuji! A hlavně děkuji, zachránila jste nás!

Klára M.

Žena s velkou vytrvalostí a má poslední klientka před stěhováním z Ostravy do Moravice

My měli se synem problém už od porodnice se špatnou technikou přikládání a sání, takže jsem strašně trpěla s bolestí každé kojení. Táhlo se to s námi 14dní. Každé kojení jsem trpěla, skončila s kloboučky, mastičkami, hydrogelovými polštářky, syn přestal přibírat, protože si neuměl mléko vytáhnout a mě se hodně snížila laktace, kdy už jsme museli nasadit příkrm UM.

Naštěstí jsem si vyhledala paní Alexu, která k nám dorazila velice rychle a strašně pomohla. Díky ní, jsem ze dne na den kojila správnou technikou bez kloboučku a bolesti. Pomohla nám nasazením bylinek navýšit laktaci, vysvětlila jak správně dokrmovat a to tak že jsme do 3 týdnů úplně odbourali dokrm UM a plně kojim do teď 5. měsíc. Což bych nevěřila že to u mě půjde a ono jde. 🙂

Když si nevím rady tak mi vždy skvěle poradí do teď. Velice tímto děkuji!

Radka O.

Alexa je moc milá žena, vyslechne, poradí a hlavně pomůže psychicky.

Můj syn začal bojkotovat okolo 3 měsíce, Alexa nám pomohla, jak dál kojit a nezbláznit se z toho. 🤭 Za měsíc má syn rok, kojím stále a jde to dobře.

Takže za mě doporučuji i ostatním ženám. 🌸 Děkuji za podporu. ♥️

Dagmar C.

Doporučuji paní Alexu. 🙂 Je to úžasná, pozitivní a energická žena, která s citem vysvětlí, co je potřeba, povzbudí a dodává ujištění, že jste dobrá máma.

Moc děkuji . ♥️

Kristina A.

Neskutečně optimistická a empatická bomba v době, kdy jsem ji akutně v 7 hodin ráno potřebovala. Pán Bůh zaplať za paní poradkyni. Zachránila nám kojení 11m synka i mou sebedůvěru a mateřskou důstojnost.

Díky Vám už se zase všichni smějeme, mazlíme a hlavně spíme. Děkujeme za Vaše andělská křídla, úsměv a pohlazení po telefonu a vše, co pro maminky a jejich spoKOJENCE děláte. Má to neskutečný smysl a sílu.

Rybka R.

Naší schůzce, kterou jsem si domluvila z důvodu špatného přisátí a radě ohledně nošení, předcházel telefonát, kdy mi paní Alexa poradila jak na akutní bolest a všechny její rady byly nad zlato, následovala okamžitá úleva! 😊

Na schůzce samotné mi ukázala a řekla vše potřebné k našemu problému a v neposlední řadě ukázala, jak miminko nosit v šátku a nosítku tak, aby se nošení miminku líbilo. ♥️

Alexa je velice milá, empatická a podporující osoba na správném místě a to co dělá má opravdu smysl. 😇

Děkujeme a doporučujeme!

Jasmína D. A.

Schůzku s paní Alexou jsem si domluvila už v porodnici.
Hned po příchodů domů k nám přijela a se vším nám pomohla. ❤
Jsem ráda, že jsem ji našla a oslovila, opravdu nám to pomohlo.
Děkujeme moc. 🙂
Eva E.

Žena s mým smyslem pro humor

Chtěla bych tímto moc poděkovat Alexe, za to že tady pro mě vždy byla a ještě stále i je.
Za to že nám zachránila kojení, pomohla nám se trošku zaběhnout v kojení, poradila finty, co pozorovat při kojení.
Za to že jsem s ní mohla vše konzultovat, od ucpání mlékovodu, řešení bylinek a tak.
DOPORUČUJI!!!
Moc děkuji! ❤️
Klára S.

Paní Alexa nám zachránila kojení a moje psychické zdraví. ❤️

Už po prvním telefonátu mě neuvěřitelně uklidnila, přesně věděla co potřebuju slyšet, abych se cítila lépe a díky jejím radám jsme zvládly vyřešit problémy, se kterými jsme běhaly po doktorech a úplně zbytečně…
Je to přesně ten člověk na svém místě, který má znalosti a schopnosti být všem potřebným oporou.

Doporučují všema deseti! ❤️ Moc děkujeme za to, že jste a za to jaká jste. ❤️

Nikola Š.

Tuhle ženu mi do cesty poslalo snad samo nebe. Její klid a přesvědčení, že každá žena dokáže být dobrou matkou, mi dodalo ztracenou sebejistotu.

Její rady, pomoc, instinkty, které má hodně z nás už dávno vytěsnených.

Nenašla bych lepší laktační poradkyni, nikoho lepšího, kdo by nejen uměl poradit, ale taky semnou sdílel strasti a radostné okamžiky, když jsem tápala, co, jak a proč jsem udělala, a co udělat mám.

Patří ji velké DÍK 💕 za nás oba, vlastně tři. 💝 👨‍👩‍👦
Renča J.

Máma, kterou provázím už druhým kojením

Paní Alexa je žena na svém místě, velmi podporující a empatická, přitom vždy umí dobře poradit, pobavit, ukázat jiný úhel pohledu.

Mohu jen doporučit. Anděl.

Leontina B.

Žena, se kterou jsme si nakonec padli do noty

Paní Alexa je laktační anděl, vždy mi poradí, uklidní mě, po rozhovoru s ní je zase vše tak nějak v pořádku a kojení opět dává smysl.

Děkuji za ní a jsem ráda, že mi právě ona přišla do života 🙂🙏

Veronika J.

Online poradenství

Alexa je takový náš anděl strážný a kdybychom ji neměly, pravděpodobně bych kojení vzdala…

Vždy si na nás udělala čas, vše dopodrobna vysvětlila, chápala…

Já budu Alexe vděčná do konce života. ❤️

Eva Š.

Setkali jsme se pouze online

Díky za Laktační nebe. ❤️
Díky za úžasný porod bez laktační poradkyně bych nevěděla vůbec nic. ❤️
Díky za skvělé rady, tipy a triky jak při kojení tak k porodu.
Díky ❤️ za skvělého člověka, který má ❤️ na správným místě, a který mi hodně fyzicky pomohl. ❤️
Doporučuji všemi deseti. ❤️❤️❤️
Zuzana V.

Vše jsme konzultovali pouze online

Příprava na kojení

Absolvovala jsem přípravu v těhotenství, dostalo se mi všech potřebných informací i následné konzultace písemnou formou.

Díky tomu jsem už nepotřebovala pomoc LP po narození miminka.

Děkuju a nastávajícím maminkám doporučuju. (momentálně syn 2,5m plně kojený)

Adéla B.

Má první příprava na kojení

Paní Alexa Marek mi po dlouhém hledání vhodné laktační poradkyně vyhovovala už při prvním setkání a následná její podpora na dálku a další setkání bylo skvělé.
Respektovala naše názory, přistupovala k nám citlivě a hlavně necítila jsem se jako neznalec hloupě. S trpělivostí vše vysvětlovala, nemluvě o její snaze pomoci se sháněním a výběrem potřebného.

Těším se na další její provádění ve světě laktace, ve kterém potrebujeme podporu.

Velké díky za ni!

Janča V.